שירותי החברה

קומוויה ערוכה לטפל במקצועיות בכל קשת – סוגי הדרישות (סוגי רכיבים, כמויות ויצרנים) הקיימות בשוק הרכיבים. הדבר מתאפשר אודות לתמהיל הספקים אשר אנו עובדים איתם. לכל קבוצת ספקים יש את הבולטות שלה, כך שנדע לבחון כל דרישה ודרישה מול קבוצת ספקים רלוונטית, ולעיתים מול מספר קבוצות במקביל, הכול בהתאם לאופי הדרישה. נבחרת הספקים משמשת אותנו כארגז כלים ורסטילי אשר מאפשר לנו מגוון פתרונות בכדי להעניק כיסוי מיטבי לכלל הדרישות ואת הכלים הנכונים בהתאם לצורך. בדיקת העלויות והזמינות מול הספקים נעשית על ידי קומוויה "און-ליין", כך שלקוחותינו מקבלים מענה מהיר מאוד.
קומוויה אינה מפיץ של Line Card במודל העסקי של החברה הדבר פחות רלוונטי היות וה Line Card המצטבר של כלל המפיצים המורשים שאיתם אנו עובדים, מכסה פעילות של כל מנעד הרכיבים וכל קשת היצרנים.

השאיפה שלנו כספק היא לקבל מהלקוחות את כלל הדרישות לרכש בתחום הרכיבים. הצעות המחיר של קומוויה כוללות יבוא עד למחסן שלנו שממוקם בקדימה, ללא כל תלות בגודלה של הזמנת הלקוח.

רכש NPI

לקוחות מוזמנים לשלוח דרישות לצורכי פיתוח High Mix – Low Volume ואנו נדע לתמוך ב- BOM שלם לכל מגוון הרכיבים, כגון: מוליכים למחצה, מחברים, קבלים, ממסרים, מפסקים, דיודות, טרנזיסטורים, זיכרונות, נגדים, סלילים, פיוזים, מנתקי מעגל ועוד. אנו ערוכים להציע חלקי גלגלים (cut tape) בכמויות מינימום בסטיקים ובמגשים. במידת הצורך יכולים הספקים שאיתם עובדת החברה, לגלול כמויות קטנות בעלויות הנהוגות בשוק.

היתרונות של קומוויה באספקת רכיבים לנישת ה NPI הם פערים של כ 15% בממוצע במחירים לטובתנו מול התחרות, מענה מיידי להצעות מחיר, זמינות רכיבים מצויינת וזמני אספקה קצרים, מה שדרוש בין היתר על מנת להצליח בנישה זו.

רכש פרויקטאלי

חברתכם זכתה בפרויקט שמצריך רכש רכיבים והַגעתם בזמנים קצרים? מצוין!
בין אם מדובר בהיקפי רכש משמעותיים ובין אם לאו, לקוחות מוזמנים לשלוח אלינו את דרישות הרכש לכלל הרכיבים. לקומוויה היכולות להתמודד מול המפיצים המורשים המקומיים, הן במחיר והן בזמינות המצטברת של הרכיבים מכלל הספקים שלנו.
גם כאן נשמח לקבל מכם את כלל הדרישות לרכש לכל מגוון הרכיבים והיצרנים. הודות לפעילות רציפה של למעלה מ 15 שנים מול נבחרת הספקים השוטפים, הדבר מקנה לנו עדיפות בטיפול הדרישות שלנו. יחד עם ניסיון רכש רב בתחום הרכיבים בחברה, צבר הזמנות משמעותי, שיטת תמחור "מתחשבת" של הספקים (הבנה שלהם שאנו צריכים למכור הלאה), וזמינות רכיבים מצטברת, כל זה מקנה לנו יתרונות רבים וערך מוסף משמעותי בתחרות מול המפיצים המורשים המקומיים.

רכש לייצור שוטף

כאשר מדובר ברכש רכיבים לייצור שוטף שחוזר על עצמו, יש לקומוויה את היכולת המוכחת להתמודד ברמת המחירים מול מפיצים מורשים מקומיים. בזכות הניסיון הרב בחברה בתחום רכש רכיבים אלקטרוניים הצלחנו עם השנים לזקק קבוצה של כ 15 יצרנים תוך כדי העבודה השוטפת עם הספקים שלנו, שאיתם יש לקומוויה את היכולת להתמודד ברמת המחירים. העבודה שלנו עם מפיצים מורשים במדינות מרוחקות, מאפשרת לנו בין היתר להנות מרמת מחירים שונה לחלוטין הנהוגה באותן מדינות, כמו כן בעבודה על מגוון עצום של סוגי רכיבים ויצרנים, אנו מצליחים להתקל לעיתים קרובות במחירי design מיוחדים שיש לאותם מפיצים בחו"ל. ליצרני רכיבים יש לעיתים שיקולי שיווק ואסטרטגיית מחירים שונה ממדינה למדינה, ומיבשת ליבשת. קומוויה חוקרת ולומדת את אותם שינויים ופערים הפועלים לטובת הלקוחות שלנו. הצעות המחיר שלנו מגלמות למעשה חשיפה שלנו להמון דאטא, ידע רב ונסיון בשווקים בחו"ל ובכך מצליחים לשדרג את עבודת אנשי הרכש שאיתם אנו עובדים. קומוויה תדע להתמודד עם מועדי אספקה מפוצלים בהזמנות, ושימור של מחיר קבוע לאורך כך תקופת ההזמנה.
מוזמנים לשלוח אלינו את הדרישות הרבעוניות, חצי שנתיות והשנתיות, על מנת לקבל מאיתנו הצעת מחיר מתחרה.
רשימה חלקית של היצרנים התחרותיים שלנו הם: – ITT Cannon Sunbank, Fair Rite, JAE, JST ו.Molex
לקבלת הרשימה המלאה של היצרנים – צרו איתנו קשר: 09-9555568

חשוב לציין כי אותם מפיצים מורשים אשר אנו עובדים איתם בשוטף, לא עובדים ישירות עם השוק הישראלי.

רכיבים צבאיים

לחברת קומוויה ידע וניסיון רב בתחום רכיבי האלקטרוניקה לשוק הצבאי. חלק ניכר מהפעילות של החברה מתמקד בתחום זה.
קומוויה תומכת בכל סוגי המחברים הצבאיים למיניהם כגון: מחברים צבאיים עגולים, מחברי D-Type ו Accessories למחברים (בקשלים, פינים, כיסויי אבק) מהסדרות הבאות: D38999…, MS274…, MS347…, M39012…, M39029…, M24308…, M85049…, MS311… – כל הרכיבים הצבאיים מסופקים עם COC יצרן.
בנוסף, קומוויה תומכת בדרישות לממסרים, מפסקים, דיודות, טרנזיסטורים, מוליכים למחצה ועוד.

אחד היתרונות המשמעותיים בקומוויה בתחום הרכיבים הצבאיים הוא היכולת לפנות בו-זמנית למספר מפיצים מורשים בעולם, כשכל אחד הוא מפיץ מורשה ליצרן QPL שונה, למשל; Amphenol, Aero Elecrtic, Deutsch ואחרים.

אנשי המכירות שלנו ישכללו את כלל הצעות המחיר שהגיעו מהמפיצים המורשים, כך שהלקוח יקבל הצעת מחיר אופטימאלית מיצרן QPL שהיא גם התחרותית ביותר למק"ט המדובר, וכן בעלת הזמינות הטובה ביותר.

זרוע הרכש שלך בחו"ל

בזכות תשתיות הרכש והלוגיסטיקה של קומוויה, לקוחות רבים פונים אלינו לעיתים תכופות בבקשות להצעות מחיר למוצרים שונים שהם לא רכיבי אלקטרוניקה. כחלק מהשירות שלנו ללקוחותינו, אנו ערוכים לטפל במגוון בקשות להצעות מחיר אשר דורשות רכש מספקים בחו"ל. נחסוך מכם פתיחת קוד ספק לספקים חדשים שלעיתים תרכשו מהם פעם אחת בלבד, נדאג לתשלום לספק ובעזרת עמילי מכס וחברות השילוח שאיתם אנו עובדים, נדאג לביצוע רכש יעיל וזריז והבאת המוצרים ארצה בזמנים קצרים ביותר. כל זאת תוך חיוב עמלות תפעול סבירות.

מוזמנים להצטרף למאות לקוחות הנהנים מערוץ רכש כחול לבן המתמחה בהכרת שוק המפיצים המורשים הגלובלי

לתיאום פגישה עם נציג החברה: