אודות

חברת קומוויה בע"מ [Comvia Ltd] נוסדה בשנת 2004 וממוקמת בקדימה.

החברה היא מפיץ עצמאי בתחום רכיבי האלקטרוניקה. אנו מתמחים בהכרת שוק המפיצים המורשים ברחבי העולם ופועלים ליצירת תשתית רכש ולוגיסטיקה מולם, לצורך ביצוע רכש שוטף של רכיבים אלקטרוניים שוטף.

מטרתה של קומוויה היא להנגיש לאנשי הרכש בתעשיית ההיי-טק המקומי, ערוץ רכש נוסף המורכב מנבחרת של מפיצים מורשים הממוקמים בשלוש השווקים המובילים בעולם ואשר לא עובדים עם השוק הישראלי. התשתיות שקומוויה פיתחה לאורך שנות פעילותה הרבות, מאפשרות ללקוחות לרכוש רכיבים דרכנו מטריטוריות שחסומות לרוב מפניהם. העבודה מול הצוות בקומוויה מעשירה ומשדרגת את עבודת הקניינות של אנשי הרכש על ידי כך שהם נחשפים למחירים משווקים אחרים, זמינות רכיבים מצטברת של עשרות מפיצים מורשים, וכל זה בזמני תגובה קצרים ביותר. אנו הכלאה מוצלחת של מפיץ עצמאי אשר לא מחוייב ליצרן ספציפי, ולעולם ההפצה המורשית על כל היתרונות שבכך.

קומוויה ערוכה לוגיסטית לאספקות רכיבים דחופות תוך ימים בודדים וליבוא דרך קונסולידציות אשר מוזילות באופן ניכר את עלויות היבוא, סיבה נוספת להיותנו תחרותיים. קומוויה גם עובדת בשוטף עם מספר מסווגים / עמילי מכס שאיתם היא מתייעצת על מנת להמנע מעיכובים מיותרים בהליכי השחרור מהמכס המקומי, והכנה מראש של אישורים שונים הקשורים לתהליך היבוא.

הרכש ממפיצים מורשים מרחבי הגלובוס מאפשר לנו להציע לכלל לקוחותינו ערוץ מוכח לאספקת רכיבים בתנאי איכות הגבוהים ביותר אופטימליים. כלומר, רכיבים חדשים ומקוריים בלבד, ובאריזות יצרן מקוריות. למעשה הצלחנו לייצר חלופה עבור לקוחותינו שבה ללקוח אין הבדל כלל כשהוא רוכש רכיבים מקומוויה בהשוואה לרכש שהוא מבצע מכל מפיץ מורשה אחר. הוא בהחלט יכול להשוות "תפוח לתפוח".

רכש הרכיבים לכלל התעשיות מתבצע מכ-30 מפיצים מורשים בארה"ב, אירופה ואסיה. עובדה זו מאפשרת לצוות שלנו לבדוק את דרישות הלקוח בשווקים השונים, תוך חשיפה לזמינות רכיבים מצטברת ומשמעותית מאוד, ובדיקת מחירים באותם שווקים שונים. כל זה בזמני עבודה קצרים ביותר.
אנשי הצוות בקומוויה מעוניינים פועלים באופן תמידי קבוע בכדי לזהות לגלות היכן אפשר לצקת תוכן וערך מוסף חדש עבור לקוחות החברה. המטרות היויומיות הן לבסס את הקיים, לחדש, להיות רלוונטיים, לבוא עם בשורה אמיתית, לקדם אינטרסים משותפים ולהיבדל מהתחרות. בראש ובראשונה מציעה קומוויה שירות מקצועי, אדיב ואיכותי לכלל הלקוחות. הצוות המקצועי מטפל בבקשות להצעות מחיר, בהזמנה, באספקה, בקליטת הרכיבים ועוד. כל אלה נעשים בידי אנשים איכותיים, מנוסים ,אכפתיים ומקצועיים. בחברה מונהגת חלקות עבודה קלאסית המוכרת בשוק ההפצה המורשית, כשאיש מקצוע נמצא בכל צומת מרכזית בתהליך, וזאת על מנת לתת מענה מיטבי לכל הנדרש.

הצוות כולו נחוש להצליח, רעב להמשיך ולגדול כספק בתחום הרכיבים ומלא ביטחון בשירות אותו אנו מעניקים.

אבי ליפניק – מייסד ומנכ"ל​

תואר ראשון בהנדסה ותואר שני במנהל עסקים
משנת 1989 עוסק ברכש ובמכירות של רכיבי אלקטרוניקה. את תחילת דרכו עשה במשלחת הרכש של משרד הביטחון בניו יורק במשך 5 שנים. משם המשיך לתפקידים שונים בתחומי הרכש והמכירות של רכיבים בחו"ל ובארץ.
על בסיס הידע והניסיון המצטבר הקים בשנת 2004 את חברת קומוויה במטרה להציע לאנשי הרכש ערוץ אספקת רכיבים ייחודי אשר מנגיש עשרות מפיצים מורשים שאינם עובדים עם השוק הישראלי.

מוזמנים להצטרף למאות לקוחות הנהנים מערוץ רכש כחול לבן המתמחה בהכרת שוק המפיצים המורשים הגלובלי

לתיאום פגישה עם נציג החברה: